pij oryginalne zioła Alveo ® najniższej cenie - system zniżek rabaty do 40%- niższa cena! zioła Alveo kanadyjskiej firmy Akuna Health Products, Inc - naturalna równowaga i zdrowie - pijnazdrowie.pl


pijnazdrowie.pl


 select your country:  United Kingdom  Canada  Austria  Czech  Germany  Hungary  Italy  Slovakia  SF  Ukraine  USA  Federacja Rosyjska

132 zł za ALVEO z wysyłką? Najniższa cena! Zobacz i zamów!

Alveo Akuna prosto z natury

Szanowni Państwo,

Akuna Polska przygotowała dla Państwa specjalną propozycję.
Nasi Klienci, mogą teraz zakupić w wyjątkowej cenie zestaw powitalny Akuna, w którym znajdują się 4 preparaty Alveo o wybranych przez Państwa smakach (winogronowy, miętowy, lub ich mix). A wszystko w cenie 528 zł (132 zł za preparat Alveo). W cenie tej jest już wliczony koszt transportu! Dostawa realizowana jest ubezpieczoną przesyłką kurierską, w przeciągu 24 h.

Promocja limitowana. Zapraszamy już teraz!

Zakup zestawu powitalnego stwarza Państwu również możliwość korzystania z programu Benefit 2011, premii finansowej i innych przywilejów.


Akuna Program Benefit 2011
Zamów zestaw powitalny Akuna, lub złoty zestaw Akuna już teraz!


sklep on-line Akuna Polska


Zakup detaliczny Alveo - detaliczna cena

Alveo możesz nabyć w cenie detalicznej 210 zł za butelkę preparatu o pojemności 950 ml.

Są to 33 dawki profilaktyczne po 28 ml (dla osoby o wadze około 75-90 kg). Oznacza to, że dzienny koszt Twojego Alveo wyniesie 6,36 zł. Każda kolejna butelka kosztuje Cię również 210 zł.

Czy wiesz, że minimalny czas przyjmowania Alveo to 4 miesiące?
Jeżeli, zamierzasz wypić więcej niż jedną butelkę, przeczytaj jak pić Alveo taniej.

Tylko 168 zł za ALVEO - zakup Alveo z 20% RABATEM bez przystępowania do systemu zniżek firmy Akuna

Alveo z rabatem 20% od ręki

UWAGA!!! Specjalna promocja dla naszych klientów! ALVEO z 20% RABATEM!!!

Mamy dla Ciebie kolejną propozycję. Możesz dokonywać zakupu bezpośrednio poprzez naszą stronę, ze stałym 20% rabatem, bez konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy.

Zamów Alveo juz teraz, a skorzystasz z wyjątkowej możliwość dokonywania zakupów w stałej cenie 168 zł za butelke preparatu Alveo. Zakupione w ten sposób butelki preparatu Alveo nie będą zaliczane na Twoje konto w przypadku ochoty przejścia do systemu zniżek Akuna.

Aby kupić już teraz preparat Alveo oraz inne naturalne suplementy diety Akuna Health Products Inc i zaoszczedzić od razu 20% ceny, kliknij na poniższy link i złóż zamówienie. Tylko w ten sposób uzyskasz stały, 20% rabat!


sklep on-line Akuna Polska


Mieszkasz poza granicami Polski? Chcesz pić Alveo, ale nie wiesz jak je zamówić?
Wybierz kraj najbliżej położony od miejsca Twojego pobytu i zamów Alveo z 20% zniżką już teraz!

 United Kingdom  Canada  Austria  Czech  Germany  Hungary  Italy  Slovakia  SF  Ukraine  USA  Federacja Rosyjska

Kupuj Alveo najtaniej - system zniżek firmy Akuna - rabat do 40%

Chcesz korzystać z dobrodziejstw Alveo i zamierzasz kupić więcej niż jedną butelkę dla siebie i swoich bliskich - nie przepłacaj!

Możesz kupować Alveo oraz inne naturalne suplementy diety firmy Akuna Health Products, Inc, coraz taniej, nawet z 40% rabatem, korzystając z systemu zniżek firmy Akuna.

System zniżek jest dedykowany dla Ciebie, jeżeli:

Akuna proponuje Ci przystąpienie do systemu zniżek, dzięki któremu możesz kupować Alveo ze zniżką do 40%. Nie zobowiązuje to Ciebie do dokonywania jakichkolwiek zakupów, nabywasz natomiast prawo do kupowania w dowolnym i dogodnym dla Ciebie czasie preparatów i suplementów diety firmy Akuna Health Produsts, Inc, z rabarem. Rabat ten będzie Ci przysługiwał dożywotnio! Jednorazowa opłata za rejestrację w systemie zniżek to 60 zł. Wraz z aplikacją (umową) otrzymujesz pełen zestaw informacji dotyczacych preparatu Alveo, jego producenta - firmy Akuna, twórców, rady naukowej, jego sładu, przyznanych certyfikatów i rekomendacji oraz możliwości biznesowych wynikających z przyłączenia się do globalnego trendu wellness.

system zniżek firmy Akuna

Jeżeli chcesz pić Alveo taniej, zapoznaj się uważnie z korzyściami przystąpienia do systemu zniżek, wynikającymi z niego oszczędnościami, dla Ciebie i Twoich bliskich.

system zniżek firmy Akuna

Jednorazowy zakup Alveo w cenie hurtowej - system zniżek firmy Akuna - rabat do 35%

Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, dokonując jednorazowych zakupów Alveo w ilościach hurtowych dla siebie, rodziny oraz Twoich znajomych w specjalnych hurtowych cenach.
Po przystąpieniu do systemu zniżek, przysługują Ci rabaty, dzięki którym możesz pić Alveo coraz taniej, a w końcu kupować je najtaniej, to jest w cenie 126 zł za butelkę Alveo. Twoje zakupy sumują się w czasie i możesz ich dokonywać łącznie z Twoimi bliskimi i znajomymi, szybciej nabywając kolejne zniżki.

ceny zakupy hurtowe Alveo

Zakupująć jednorazowo, lub stopniowo, 60 butelek prepatatu Alveo (15 opakowań), nabywasz prawo, do składania zamówień w firmie Akuna Polaka, w najniższej cenie 126 zł, czyli z najwyższym możliwym 40% rabatem. Rabat ten obejmuje wszystkie oferowane przez Akuna Polska i Akuna Health Products, Inc produkty wellness - naturalne suplementy diety.

Aby przystąpić do systemu zniżek wystarczy podpisać deklarację członkowską. W tym celu potrzebujemy Twoich danych teleadresowych oraz numer PESEL, który będzie Twoim identyfikatorem w systemie. Wraz z przystapieniem do programu zniżek, otwierają się przed Tobą również możliwości finansowe, związane ze współprać z Akuną, w tym możliwość czerpania dożywotniego, pasywnego dochodu. Chętnie Ci opowiemy o szczegółach i korzyściach finansowych związanych ze współpracą z firmą Akuna Polska. Wyjaśnimy Ci też, jak pić Twoje Alveo z kosztem 0 zł i zarabiać dzięki niemu pieniądze.

A Ty, w jakiej cenie chcesz pić swoje zioła ALVEO?

Zadzwoń już teraz, zamów Alveo i pij preparat najtaniej jak to możliwe!

skontaktuj się


  informacje i zamówienia: +48 22 389 50 40

e-mail:   alveo@pijnazdrowie.pl

skype:    pijnazdrowie.pl

             skontaktuj się z nami poprzez skype

Alveo i Onyx pij na zdrowie, pijnazdrowie.pl - niezależny dystrybutor oryginalnego preparatu ziołowego Alveo na terenie całega kraju: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa, Grawolin, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Kalisz, Katowice, Kielce, Kock, Konin, Koszalin, Kraków, Lubartów, Lublin, Łuków, Łódź, Mielec, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Piaseczno, Poznań, Płock, Puławy, Radom, Radomsko, Rzeszów, Siedlce, Siemiatycze, Skierniewice, Sopot, Sosnowiec, Suwałki, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zamość... Alveo miętowe, Alveo winogronowe, aloe vera, Alveo ziołolecznictwo Alveo zioła, Alveo leczenie, Alvoe, Alweo, Alwoe,
Bezpłatna wysyłka czteropaków oryginalnego Alveo, bezpośrednio z magazynu Akuna Polska.
Strona www.pijnazdrowie.pl jest stroną niezależnego dystrybutora Alveo.
Firma Akuna nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronie.